Připrava na terapii

Udělejte si den pouze pro sebe

V den sezení si nic neplánujte a vše vypusťte z hlavy - ať jste klidní a v co největší pohodě - to je nejvíc co můžete udělat pro úspěšnou regresi. Doba sezení je 4 - 5 hodin, ale může se také prodloužit podle průběhu terapie.

Oblékněte se do nejpohodlnějšího oděvu v kterém budete ležet, aby Vás netlačil, neškrtil a v průběhu neodváděl Vaší pozornost.

Dámy žádám, aby v tento den nepoužívaly make-up a jiná malovátka. Často dochází k pláči a vypjatým emocím, které jsou prospěšné.

Pečlivě si připravte cca 10 otázek, ne více. Sepište si je předem, dělejte si poznámky průběžně, tak jak Vám budou přicházet. Většinou, když si je budete dělat najednou, tak na některé zapomenete.

Také je důležité, abyste si nevytvářeli přehnaná očekávání, je lepší se nechat příjemně překvapit. Věřte, že vaše Vyšší Vědomí Vám může a chce pomoci. Tam, kde je vaše Vyšší Vědomí je pouze láska, moudrost a ochota nám pomáhat.

Co se týče mne, já jsem tu abych Vám pomohl zprostředkovat spojení s vaším Vyšším Vědomím a po čas sezení se o Vás budu dobře starat.